Zima dovolená - Lyžování a snowboarding - Kaiserwinkl

© MTS Austria GmbH SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental
Region Ferienland Kufstein je branou do lyžařské oblasti „SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental“, která je největší propojenou lyžařskou oblastí Rakouska. Zde se lyžařům a snowboardistům nabízí perfektní podmínky na 279 kilometrech sjezdovek. Je zde v provozu více než 91 lanovek a vleků. Hosty očekávají rozmanité svahy všech stupňů obtížnosti. O Vaše tělesné blaho se v celé oblasti SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental chutnými pokrmy a nápoji stará více než 80 horských chat, salaší, hostinců, restaurací a barů.

- Aktuální sněhové podmínky v regionu

© MTS Austria GmbH Lyžařská oblast Zahmer Kaiser im Kaiserwinkl
Lyžařská oblast „Zahmer Kaiser“ je velmi oblíbená u rodin. Nabízí se zde moderní čtyřsedačková lanovka a 9 dalších lyžařských vleků na celkem 25 kilometrech sjezdovek všech stupňů obtížnosti. Moderní zasněžovací systémy a bezplatná parkoviště najdete přímo u údolních stanic lanovek a vleků.

© MTS Austria GmbH Lyžařská oblast Hochkoessen, region Kaiserwinkl
Rychle a pohodlně se zde lze dostat šestisedačkovou a 3 dvousedačkovými lanovkami do lyžařské oblasti se zárukou sněhu, která je v provozu od poloviny listopadu až do ca. poloviny dubna. Navíc zde vypomáhá zasněžovací systém, který umožňuje lyžování také v dobách, kdy je méně sněhu. V nabídce sjezdovek najdete všechny stupně obtížnosti od modrých až po černé.

© MTS Austria GmbH Schneeberg-Hagerlifte Vorderthiersee
Ze sněhem zvýhodněné náhorní plošiny Mitterland (800 m.n.m.) nahoru na „Schneeberg“ (1.050 m.n.m.). Na severním svahu pohoří Pendling najdete ideální lyžařskou oblast pro začátečníky, ale také pokročilé. Velmi moderní zasněžovací systém, tři vleky a výborně upravené sjezdovky a svahy jsou zárukou zotavení a zábavy na lyžích či snowboardu za výhodné ceny a lyžařská škola Skischule Thiersee se stará o to, abyste už od začátku používali tu správnou techniku.

- Zde naleznete ceny skipasů

- Další vleky oblasti Thierseetal:
vleky Schattberglifte (3 vleky, 3km sjezdovek, lyžařská škola)
vlek Sonnseitlift (1 vlek, ca. 500m sjezdovka) v oblasti Hinterthiersee
- Lyžařské a snowboardové školy oblasti Thierseetal
- Sportovní obchody a půjčovny oblasti Thierseetal