Zima dovolená - Zimní aktivity - Heiligenblut Osttirol

Zimní dovolená nejen na sjezdovkách oblasti Heiligenblut v regionu Národního parku Osttirol a Lienz. Zde se nabízí spousta možností k poznání celého regionu uprostřed ryzí přírody. Tady naleznete velký výběr aktivit mimo sjezdovek.

© MTS Austria GmbH Magické momenty v oblasti Heiligenblut
Poznejte na výletech na sněžnicích divokou zimní přírodu, vydejte se na koňském spřežení do jiné doby, pozorujte hvězdnou oblohu a dokažte si odvahu při horolezení na zamrzlých vodopádech.

» Více informací ke skialpinismu, výletům na sněžnicích, běžeckému lyžování a zimním pěším tůrám
» Zvláštní nabídky pro rodiny
» Kryté bazény a sauny

© MTS Austria GmbH Pravý Ráj běžeckého lyžování najdete v oblasti Národního parku Hohe Tauern Osttirol.
» Všechny trasy, trati a varianty naleznete zde!

Zárukou zábavy jsou v oblasti Osttirol sáňkařské dráhy a horské chaty a restaurace. Komu se na start nechce pěšky, může využít pohodlí jednoho z připravených „sáňkařských taxi“.
» Rodelspaß
» Osttirodler

© MTS Austria GmbH Spittal an der Drau
V městečku Spittal an der Drau se výborně doplňuje tradice a moderna. Zde lze najít a zažít mnohé z kultury, dozvědět se něco z bohatých dějin, ale také vychutnat pulsující život ve spoustě kavárnách, restauracích, barech, obchodech a moderních nakupních centrech.

Pocit pohody a odpočinku, známý z jižních zemí Evropy, na vás dýchne ve staré části města a městském parku se zámkem Porcia, který je jakýmsi symbolem města. Svým jedinečným třípatrovým dvorem (Arkadenhof) se tento zámek řadí k nejhezčím renesančním stavbám na sever od Alp.

» Zajímavosti a výletní místa regionu

© MTS Austria GmbH Sportovní aktivity
Ke sjezdovému lyžování a posezení na horských chatách se zde nabízí další alternativy: běžecké lyžování, sáňkování a bruslení na novém zimním stadionu je ideálním doplňkem na vaší zimní dovolené.

» Více informací