Letní dovolená - Rodinný program - Millstätter See

© MTS Austria GmbH Pohoří Sportberg Goldeck

Hora plná zážitků. Zde na pohoří Sportberg Goldeck, označovaným jako sportovní hora oblasti Kaernten, lze vychutnat ohromující panoramatické pohledy na ostatní horské masívy. A je zcela jedno, jestli na pěším výletě na jedné z nejslunnějších hor oblasti Kaernten nebo při návštěvě některé z místních atrakcí, ke kterým patří túry s lamami, geocaching, picknick v horách, umělecké výtvory přímo na kopci, houbová stezka nebo dobrodružný výlet po stopách zlatokopů.

» Více informací k pohoří Sportberg Goldeck

© MTS Austria GmbH Oblast Spittal an der Drau

V městečku Spittal an der Drau se výborně doplňuje tradice a moderna. Zde lze najít a zažít mnohé z kultury, dozvědět se něco z bohatých dějin, ale také vychutnat pulsující život ve spoustě kavárnách, restauracích, barech, obchodech a moderních nakupních centrech. Pocit pohody a odpočinku, známý z jižních zemí Evropy, na vás dýchne ve staré části města a městském parku se zámkem Porcia, který je jakýmsi symbolem města. Svým jedinečným třípatrovým dvorem (Arkadenhof) se tento zámek řadí k nejhezčím renesančním stavbám na sever od Alp.

© MTS Austria GmbH Jezero Millstättersee

Jezero Millstaettersee nabízí kvalitu pitné vody a zcela novou a velmi moderní pláž s bazénem na jižním břehu, která je za horkých letních dnů ideálním výletním cílem.

» Více aktivit kolem jezera Millstaettersee

Zajímavosti a výletní místa regionu

Sportovní aktivity

Tento oblíbený dovolenkový region leží uprostřed přenádherné přírody a výborně se nabízí jako ideální výchozí místo pro všechny druhy sportovních aktivit. Bezprostřední blízkost k jezeru, okolním horským masívům a velmi příjemné klima patří k absolutním pozitivům této oblasti.