Zima dovolená - Zimní aktivity - Salzburger Sportwelt

© MTS Austria GmbH Od chaty k chatě, z obce do obce. Spousta upravených zimních pěších stezek a cest umožňuje báječné výlety před nádhernou kulisou sněhem pokrytých hor Salcburska.

Ryzí příroda – tu nabízí celkem 20 kilometrů zimních pěších cest kolem městečka Radstadt. Ať už túra k horské chatě Buergerberg-Alm a dále k oboře s divokou zvěří, která se nachází u horského hostince Alpengasthof Rohrmoos, nebo jednoduchý výlet kolem středověkých městských zdí, oblast Salzburger Sportwelt nabízí zotavení a zábavu pro každého.

© MTS Austria GmbH

Více než 100 kilometrů upravených zimních pěších cest lze najít také v oblasti Salzburger Sonnenterrasse. Všechny jsou jednoduché a dobře kombinovatelné s místním „Sonnenterrassen-autobusem“, který spojuje všechny zdejší obce.

© MTS Austria GmbH

Zúčastněte se organizované túry na sněžnicích nebo prozkoumejte okolní zimní krajinu na vlastní pěst a zanechte po sobě jediné stopy ve sněhu.

Vlastní stopu lze zanechat také při běžeckém lyžování na spoustě upravených tratí (Salzburger Sportwelt – 230km a Salzburger Sonnenterrasse– 60 km). Např. běžecká trať Tauernloipe vede přes celý region a je propojena s dalšími tratěmi v oblasti Salzburger Sportwelt.