Zima dovolená - Lyžování a snowboarding - Pillerseetal

© MTS Austria GmbH Lyžařské oblasti regionu Pillerseetal se zárukou sněhu přitahují nadšence lyžování a snowboardingu! Najdete zde rozmanitou nabídku sjezdovek a svahů s hlubokým sněhem, široké carvingové úseky a v Tyrolsku největší dětský lyžařský park Kinder-Bobo-Skipark!

Lanovky a vleky Fieberbrunn
Kvalita namísto kvantity. V oblasti Fieberbrunn je tento slib matematickým zákonem. Kapacita osob, které je možno dopravit nahoru, je přímo úměrná velikosti sjezdovek, čímž jsou zajištěny ideální podmínky pro každého. Lyžařská oblast Fieberbrunn je sotva vidět z údolí a ideálně se hodí na dovolenou pro senzibilního lyžaře „požitkáře“, milovníky freeridu a hlubokého sněhu a nadšené snowboardisty.

© MTS Austria GmbH Lanovky a vleky Steinplatte Waidring
Tam, kde se ve výšce 1.100 – 1.900 m.n.m. nachází lyžařská oblast Steinplatte, najdou milovníci zimní dovolené svou vlastní pohádkovou zemi. Na délce celkem 36 kilometrů najdete 15 rozmanitých a výborně upravených sjezdovek, nejmodernější lanovky a vleky, oblíbený „funpark“, prastaré horské chaty/restaurace, perfektní sněhové podmínky a především velké množství slunečního svitu! Tato lyžařská oblast se totiž nachází v ideální slunečné poloze na náhorní plošině na území Tyrolska, Salcburska a německého Bavorska.

© MTS Austria GmbH Lanovky a vleky Pillersee / Buchsteinwand
Do lyžařské oblasti Pillerseetal patří obce St. Ulrich am Pillersee, St. Jakob a Hochfilzen. Nejvyšším bodem je Buchensteinwand s výškou 1.456 m.n.m. Od vrcholové stanice lanovky si lze vychutnat neskutečně krásný výhled na okolní horská pásma a pohoří Hohe Tauern, Wilder Kaiser, Waidringer Steinplatte, Wildseeloder, Loferer- a Leoganger Steinberge. 7 lanovek a vleků a 2 „baby“ vleky jsou zárukou toho, že každý najde sjezdovku, na kterou stačí jeho lyžařské umění. Správným místem pro budoucí „závodníky“ je dětský park Bobo’s Kinder Park. Ať už na lyžařském kolotoči, pirátské lodi či speciálních kouzelných kobercích, zde se děti hravě naučí ovládat lyžařské umění.

© MTS Austria GmbH Aktuální sněhové podmínky v regionu

Zde naleznete ceny skipasů

Lyžařské a snowboardové školy v oblasti Pillerseetal

Sportovní obchody a půjčovny v oblasti Pillerseetal

Další lyžařské oblasti:
- Weissach / Hochkogel Fieberbrunn
- Hausberglift Waidring