Zima dovolená - Lyžování a snowboarding - Hochkönigs Reich

© MTS Austria GmbH Lyžařská oblast Hochkoenig je součástí lyžařské „říše“ Ski amadé. K dispozici je zde 33 lanovek a vleků stejně jako 120km sjezdovek ve výšce od 860 do 1.900 m.n.m. Tato velkolepá a pro děti zcela ideální lyžařská oblast je velice dobře známa svou zárukou sněhu. Chráněna pohořími Hochkoenig ze severu a Schneeberg z jihu, má tato oblast ideální polohu, kde lze každou zimu počítat s bohatou sněhovou nadílkou.

» Hochkönig Skiinfo Panorama

© MTS Austria GmbH

„Top Spots“ lyžařské oblasti

Vlek Simmerllift – Maria Alm: každé pondělí a čtvrtek je sjezdovka osvětlena umělým osvětlením, aby byli uspokojeni milovníci večerního lyžování pod hvězdami.

© MTS Austria GmbH Snowparks Maria Alm: Snowpark u lanovky Schoenangerbahn je speciálně koncipován pro děti a začátečníky. Obtížnost skoků a překážek se zde stupňuje, zatímco krosovou trať se sněhovými vlnami zvládne každý.

Stejně tak ideální pro začátečníky je Snowpark Naturn nedaleko centra obce Maria Alm. Pokročilejší se možná odváží na skok přes místní „show-můstek“ organizace „Skishow Maria Alm“.

© MTS Austria GmbH V parku Porti Sport Panorama Park Dienten najdete také 400 metrů dlouhé „obstacles & kicker“ jak pro začátečníky, tak pro pokročilé vyznavače freestylu. Stálým společníkem je Vám zde neuvěřitelný výhled na horské pásmo Hohe Tauern a pohoří Hochkoenig.

LIVINGROOM Snowpark Hochkeil/Mühlbach: Nabízí se zde „Schneewutzel Kids Line, Beginnerline & Advancedline“, „Livingroom lounge“ s křesly a pohovkami a živý přenos z parku. Jedinečné je místní obrovské zrcadlo přímo v parku!

© MTS Austria GmbH

Aktuální sněhové podmínky v regionu

Zde naleznete ceny skipasů

Lyžařské a snowboardové školy oblasti Hochkoenig

Sportovní obchody a půjčovny oblasti Hochkoenig

Après Ski