Zima dovolená - Lyžování a snowboarding - Glemmtal & Alpinworld

© MTS Austria GmbH Lyžařská oblast Skicircus Saalbach Hinterglemm je nejen známá, ale především velice oblíbená.

Objevte místní zářivý svět plný „prašanu“ a ledových krystalů. Se svými 200 kilometry sjezdovek patří tato lyžařská oblast k největším a nejmodernějším v Rakousku. Výborně upravené sjezdovky, 55 nejmodernějších lanovek a vleků, 10 kilometrů běžeckých tratí, „fun-parky“, závodní a carvingové trasy, úseky pro jízdu v boulích a některé večer osvětlené sjezdovky.

© MTS Austria GmbH Jako závdavek platí v oblasti Saalbach-Hinterglemm heslo: „snow unlimited“ – což znamená, že 90% všech sjezdovek je od začátku prosince do poloviny dubna zasněžených. Nabídka je rozšířena spoluprací s partnerskou oblastí Leogang-Saalfelden. Z Leogangu se také dostanete lanovkou Asitz-Gondelbahn přímo do oblasti Skicircus Saalbach Hinterglemm.

„Top Spots“ v oblasti Skicircus Saalbach Hinterglemm / Leogang

© MTS Austria GmbH Carvingová trať: zábava pro mladé i starší! Otestujte si čas a carvingovou techniku na vytyčené trati a zažijte ryzí pocit z carvingu! Na Hochalm v Hinterglemmu je permanentně v provozu perfektně připravená carvingová trať.

Jízda v boulích: divoká jízda v boulích a neupraveném terénu je výzva pro pokročilé a profesionály. Bezpočet úseků pro jízdu v boulích na severních a jižních svazích mají nejrůznější charakteristiky.

© MTS Austria GmbH

Snowpark s umělým osvětlením Unterschwarzachlift: prudké zákruty, terénní vlny a „speed jumps“ – v parku Nightpark Hinterglemm si přijdou na své nejen vyznavači freestylu, ale i milovníci boardercrossu. Zde může každý vyzkoušet své skateboardové umění na sněhu. Tento Funpark je denně udržován a upravován profesionály! Všechny elementy parku Nightpark Hinterglemm

NITRO Snowpark Asitzmuldenpark: perfektní místo na „rocking & ripping“ je Nitro Snowpark v Leogangu.

© MTS Austria GmbH Optimálně tvarované „Obstacles with Corners, Big Air Kickers & Rails“ nabízí ideální tréninkové možnosti. Po akčním vybití se lze při kvalitním „soundu“ ve Snowparku nebo na slunečných terasách okolních horských chat a salaší oddávat „chill outu“.

Závodní trať: otestujte si svůj čas na permanentní lyžařské trati obřího slalomu u vleků Unterschwarzachlift v Hinteglemmu (sjezdovka s umělým osvětlením) nebo Almlift v Leogangu. Trať si může projet každý, svůj čas se dočte v cílovém prostoru.

© MTS Austria GmbH Sjezdovka s umělým osvětlením: lyžování a snowboarding do pozdního večera. Komu lyžování přes den nestačilo, může se vydovádět za umělého osvětlení na sjezdovkách u vleků Unterschwarzachlift v Hinterglemmu nebo Schanteilift v Leogangu. Obě osvětlené sjezdovky a vleky lze volně užívat s platným denním skipasem.

Aktuální sněhové podmínky v regionu

Zde najdete ceny skipasů

© MTS Austria GmbH

Lyžařské a snowboardové školy v Saalbachu

Lyžařské a snowboardové školy v Hinterglemmu

Lyžařské a snowboardové školy v Vorderglemmu

Sportovní obchody a půjčovny v Saalbachu Hinterglemmu

© MTS Austria GmbH


Après Ski
: ca. 40 útulných horských chat a salaší, sněžné bary, lokály a diskotéky lákají k posezení, zábavě a oslavám. Aprés Ski je v Saalbachu Hinterglemmu je velice uznávané. Ne nadarmo je to jedna z nejoblíbenějších destinací právě na základě kvalitní a rozmanité nabídky Aprés Ski! Ukázky z Aprés Ski v Saalbachu Hinterglemmu na YouTube

© MTS Austria GmbH Alternativní lyžařské oblasti na dovolené s „Almliesl“ v Saalfeldenu

Hochkoenigs Winterreich Maria Alm

Turistická oblast Zell am See – Kaprun