Zima dovolená - Lyžování a snowboarding - Gasteinertal

© MTS Austria GmbH V regionu Gasteinertal najdete hned 4 lyžařské oblasti!

Je tu 200 kilometrů sjezdovek ve výšce až 2.700 m.n.m. Začátečníci stejně jako profesionálové se tady cítí velmi dobře, protože zde lze najít všechny možné stupně obtížnosti sjezdovek. Upravené rodinné sjezdovky, carvingové trati, sjezdy v hlubokém sněhu či úseky pro jízdu v boulích jsou zárukou rozmanité nabídky. Vyberte si některou z propojených oblastí jako např. Stubnerkogel – Angertal – Schlossalm a Dorfgastein-Großarl, světově známou Graukogel nebo vysokohorský Sportgastein.

© MTS Austria GmbH Ideální výšková poloha a velkoplošné zasněžovací systémy jsou zárukou sněhu od konce listopadu do konce dubna.

„Top Spots“ v lyžařské oblasti:

Sjezdová rychlostní trať: speciálně vytyčená a upravená sjezdová trať, kde lyžaři pomocí automatického měřícího systému zjistí, jak rychle sjezd zdolali.

© MTS Austria GmbH

Snowpark Gastein: Der Snowpark Gastein na vrcholu Stubnerkogel byl právě nově otevřen, přesto je už dobře znám a oblíben u všech nadšenců freestylu. Známkou parku je „action & fun“ a perfektní podmínky a organizace.

Aktuální sněhové podmínky v regionu

Zde najdete ceny skipasů

Lyžařské a snowboardové školy v oblasti Gasteinertal

© MTS Austria GmbH

Sportovní obchody a půjčovny v oblasti Gasteinertal

Après Ski: Po aktivním dnu v Gasteinertal budete mít ten správný apetit. Zde pomůže jen jedno – zastávka na jedné z útulných horských chat a salaší.Zde lze také velmi dobře při posezení a zábavě, tzn. správném „Aprés Ski“, nechat doznít nádherný den na lyžích či snowboardu.

© MTS Austria GmbH © MTS Austria GmbH