Almliesl NEUK-535, Pinzgau - Salzburg

De Luxe Ubytování přímo na sjezdovce Domácí zvíře Domácí zvířata nejsou bohužel povolena Sauna / infrasauna Internet

Číslo objektu: 33535

5741 Neukirchen (Pinzgau)

Tel. +43 6542 80480
Fax +43 6542 804804
office@almliesl.com

Poptávka Objednávka Základní informace

Salašnická chata pro 10 až 16 osob ca. 1.150 m.n.m.
6pokojová chata, ca. 150m², 2 podlaží, 4 ložnice, kuchyně s barem, 3 koupelny, lyžárna, pračka, sušák na prádlo, wlan, sat TV ve všech pokojích, sauna v podobě sudu, terasa, parkoviště, gril

Energie: El. proud
Vytápění: Plynová kamna, ústřední topení
Voda: Voda z vlastního pramene
Poloha: Přímo na sjezdovce

Almliesl NEUK-535 - Obecné

První oblouk na lyžích stejně jako pěší stezky přímo před chatou

Příjemná a zároveň perfektní dovolená se vším všudy na horské chatě! Nově renovovaná chata Thuerneralm má zcela ideální polohu. Leží přímo v lyžařské oblasti a oblasti pro pěší turistiku v obci Neukirchen, která se řadí mezi obce Národního parku. Chalupa Thuerneralm je ideálním ubytováním na dovolenou v kruhu dobrých přátel nebo rodinných příslušníků.

Tato dřívější lyžařská horská chata byla vybudována z místního starého dřeva ve stylu kanadských srubů a teprve v létě 2015 kompletně renovována. Nabízí bydlení ve venkovském stylu spojené s dnešním běžným komfortem – pravý architektonický skvost. Tato prostorná a exkluzivní chalupa nabízí vskutku luxus a vysokou kvalitu bydlení. Vybavení a interiéry objektu jistě předčí vaše očekávání. Ať už to je kuchyně s plně automatizovaným kávovarem, lyžárna se sušákem na boty nebo velkolepá terasa se zděným grilem, mnoho detailů doplňuje pocit rajské dovolené.

Absolutně nejoblíbenějším doplňkem chaty je exkluzivní sauna ve tvaru sudu s panoramatickým oknem. Lze tedy přímo v průběhu pocení a relaxace v sauně obdivovat okolní velkolepé horské panorama. 3 oddělené koupelny jsou zárukou toho, že se netvoří „zácpa“ a na každého se ráno dostane včas, aby mohl dle plánu vyrazit vstříc napínavým dobrodružstvím začínajícího dne.

Vychutnejte si zimní radovánky bez hranic v lyžařské oblasti Ski-Arena Wildkogel přímo od chaty. Nabízí se zde až do jara ideální podmínky na zasněžovaných sjezdovkách všech stupňů obtížnosti pro rodiny, lyžaře, snowboardisty, milovníky carvingu a specialisty na jízdu v hlubokém sněhu.

Tip: nedaleko se nachází nejdelší osvětlená sáňkařská dráha na světě. Lanovky Neukirchen/Bramberg vozí hosty včetně saní do vzdušných výšek. Na trase dlouhé 14km překonáváte 1.300 výškových metrů až do obce Bramberg. Jedna jízda trvá včetně lanovky ca. 30 až 50 minut. Dráha je osvětlena do 22:00 hod.

Příjezdová cesta: cesta skoro až k chatě po asfaltované horské silnici, posledních 200m není asfaltováno. Majitel vás očekává u chaty. Doporučujeme sněhové řetězy.

Vzdálenosti

 • Centrum Centrum 2.0 km
 • Restaurace / Hostinec Restaurace / Hostinec 2.0 km
 • Lyžařský vlek / Lyžařská oblast Lyžařský vlek / Lyžařská oblast directly at the slope
 • Lyžařská škola Lyžařská škola 2.0 km
 • Běžecká trať Běžecká trať 2.0 km
 • Tenisové hřiště Tenisové hřiště 2.0 km
 • Přírodní koupaliště Přírodní koupaliště 2.0 km
 • Krytý bazén Krytý bazén 5.0 km
 • Golf Golf 25.0 km
 • Vlek v provozu i v létě Vlek v provozu i v létě 2.0 km
 • Letiště Letiště Salzburg 145.0 km
 • Nádraží Nádraží 2.0 km

Přátelé a spol.

Nádherný den prožitý ve volné přírodě doznívá večer při posezení u kamen či grilu v příjemné společnosti.

Almliesl novinky

Almliesl meets Facebook

Almliesl meets Facebook

You can find us also on Facebook

více...