Almliesl STVE-551, Pongau - Salzburg

Domácí zvířata nejsou bohužel povolena Zákaz kouření

Číslo objektu: 33551

5621 St. Veit (Pongau)

Tel. +43 6542 80480
Fax +43 6542 804804
office@almliesl.com

Poptávka Objednávka Základní informace

Chata pro až 10 osob ca. 1.200 m.n.m.

4pokojová chata ve dvou podlažích, ca. 95m², 2 ložnice, obytná kuchyně, jizba, kamna na dříví, sat TV, terasa s nábytkem, 2x gril na dřevo, ohniště, chovný rybník, zastřešené parkoviště pro 2 vozy, sklad na dříví, studna, hřiště, vlastní les

Energie: el. proud
Vytápění
: ústřední topení s radiátory pomocí kamen na dříví
Voda:
vlastní pramen s pitnou vodou, bojler na teplou vodu pomocí el. proudu a kamen na dříví
Poloha:
na samotě, na lesní mýtině. Na slunečné straně prosluněné oblasti Schwarzach – St. Veit – Goldegg

Almliesl STVE-551 - Obecné

Dovolená na chatě v horských lázních

Ať už v létě nebo v zimě, zde lze vdechovat po dobu dovolené čistý horský vzduch a nechat odpočinout duši od všedního stresu. Obec St. Veit patří k nejznámějším oblastem s léčivým klimatem.

Při renovaci byl brán ohled na historii, osobní kouzlo a zachování tradiční architektury objektu. Chata Grasslreith by jistě měla co vyprávět a z každého jejího póru dýchá část místních dějin. K tomu přispívá mnoho detailů jako např. spousta dřeva, kárované závěsy, tradiční obrazy a další selské doplňky, které v chatě a kolem navozují šarmantní atmosféru. V obytné kuchyni najdete kamna na dříví, která slouží nejen k vaření ale samozřejmě také k vytápění a romantickému posezení u praskajícího dřeva. Obytná místnost, koupelna a WC jsou vytápěny radiátory, napojenými na ústřední topení. Koupelna a WC nabízí nejmodernější standard, takže lze dovolenou v ryzí a drsné přírodě vychutnat v běžném pohodlí.

Chata je obzvláště oblíbena u rodin a dětí! V jizbě najdete velkou sbírku stolních i jiných her pro děti i dospělé. Venku se nalézá velkolepé dětské hřiště a chovný rybník (zajištěn pro bezpečnost dětí). Nezapomeňte tedy rybářské náčiní! Zatímco si děti hrají, mohou rodiče bez starostí připravit jídlo např. na grilu na dřevěné uhlí nebo na připraveném ohništi.

Prožijte zde romantickou, sportovní či prostě jen zotavovací dovolenou. Překrásné pěší stezky vedou přímo kolem chaty. Za ca. 20 minut lze dojít na salašnické chaty Stoetzlberg a Hochleitn Alm, které nabízí kolemjdoucím turistům občerstvení.

Tip na léto: Geisterberg v oblasti St. Johann – zábavní park přímo na kopci, do kterého lze dorazit lanovkou. K nabídce pro děti zde mimo jiné patří okružní vláček, houpačky, lezecká stěna, strašidelná věž, vodní hrátky, jezírko a další atrakce. Je to vskutku zážitek a napínavý výlet pro celou rodinu.

Příjezdová cesta: jednoduchá příjezdová cesta pro osobní vozy až k chatě.

Vzdálenosti

 • Centrum Centrum 7.5 km
 • Centrum Centrum 10.5 km
 • Obchod Obchod 8.5 km
 • Restaurace / Hostinec Restaurace / Hostinec 7.5 km
 • Skibus Skibus 6.0 km
 • Lyžařský vlek / Lyžařská oblast Lyžařský vlek / Lyžařská oblast 12.5 km
 • Lyžařský vlek / Lyžařská oblast Lyžařský vlek / Lyžařská oblast 15.5 km
 • Běžecká trať Běžecká trať 6.0 km
 • Tenisové hřiště Tenisové hřiště 10.5 km
 • Přírodní koupaliště Přírodní koupaliště 10.5 km
 • Krytý bazén Krytý bazén 10.5 km
 • Golf Golf 10.5 km
 • Vlek v provozu i v létě Vlek v provozu i v létě 10.5 km
 • Letiště Letiště 72.5 km
 • Nádraží Nádraží 12.5 km

Ryzí příroda

Vstávat, mycí potřeby s sebou a ven z chaty, kde si ranní toaletu užijte úplně jinak, než jste zvyklí. A sice u žlabu studny s překrásným výhledem na hory, lesy a pastviny.

Pro malé horaly

Hledání kamenného pokladu, pozorování mravenců, stavění vodních hrází nebo pozorování hvězd. Dovolená v horách je zárukou mnoha dobrodružství pro celou rodinu.

Čas ve dvou

Klid, šumění lesa a cvrlikání ptáků lze nejlépe vychutnat v páru. „Almliesl“ nabízí ideální místo pro čas ve dvou.

Regiony

Pongau

Pongau

Kraj Pongau leží celkem přesně uprostřed spolkové země Salzburg. Obklopen vápencovými masívy Kalkalpen na severu a impozantními vrcholy horských pásem Hohe a Niedere Tauern z jihu, je označován jako „...

více...