Almliesl STUH-516, Pinzgau - Salzburg

Domácí zvíře Národní park Hohe Tauern

Číslo objektu: 33516

5724 Stuhlfelden (Pinzgau)

Tel. +43 6542 80480
Fax +43 6542 804804
office@almliesl.com

Poptávka Objednávka Základní informace

Chata pro 4 osoby ca. 1.400 m.n.m.
3 pokojová chata, ca. 42m², 2 ložnice, odkládací místnost, parkoviště pro 3 osobní vozy, garáž, zahrada, gril, lehátka a slunečník, záhon s kořením, chatka na dříví, pískoviště, pozemek oplocen, špatný signál pro mobilní telefon

Energie: El. proud pomocí solárních panelů
Vytápění: Kamna na dříví
Voda: Teplá voda pomocí el. bojleru
Poloha: Klidné místo na samotě

Almliesl STUH-516 - Obecné

Tam kde roste pěnišník rezavý a kvete hořec Kochův

Ano, zde najdete to pravé místo na pravou dovolenou. Jakmile dorazíte domů do útulné jizby, pocítíte teplo z kamen, ve kterých praská dříví. Houby a šťavnaté lesní plody, které jste právě nasbírali, lze připravit na sporáku na dříví. Pro správné kuchtíky je zde připraven záhon s čerstvým kořením. Kamna na dříví jsou zárukou příjemného tepla v celé chatě. Majitelé použili ke stavbě celé chaty v roce 2013 spoustu světlého dřeva, které voní přírodou. Také jednotlivé místnosti byly vybaveny dřevěnými podlahami a dřevěným nábytkem. Koupelna a WC jsou velmi moderně zařízeny, takže zde lze trávit dovolenou na horské chatě bez toho, aby jste se museli obejít bez nejdůležitějšího komfortu.

Chata Haslachalmhuette, která leží na absolutní samotě, je ideálním výchozím bodem vydatných pěších túr. Milovníci hor zde vychutnávají výhled na okolní svět horských masívů, ke kterým patří vrcholy Mittagskogel nebo Manlitzkogel.

K salašnické chatě Buergleralm, která je vzdálena pouhé 3 kilometry, lze dojet také autem. Je ideálním místem k posezení pro případ, že se vám samotným nechce zapínat doma sporák a vařit.

Tip: Uttendorf – oblast Weisssee: vysokohorská oblast kolem chaty Rudolfshuette nabízí přehradní jezera a několik třítisícovek. Záleží na vás, zda se rozhodnete pro pěší výlet či využijete místní lanovky.

Příjezdová cesta: většinou asfaltovaná silnice. Poslední ca. 3km před chatou štěrková cesta. V zimě jsou zimní obutí a sněžné řetězy nutností.

Vzdálenosti

 • Centrum Centrum Stuhlfelden 10.6 km
 • Centrum Centrum Mittersil 14.6 km
 • Obchod Obchod Stuhlfelden 10.6 km
 • Restaurace / Hostinec Restaurace / Hostinec Bürgleralm 3.0 km
 • Tenisové hřiště Tenisové hřiště Stuhlfelden 10.6 km
 • Přírodní koupaliště Přírodní koupaliště Stuhlfelden 10.6 km
 • Krytý bazén Krytý bazén Mittersil 14.6 km
 • Golf Golf Mittersil 13.1 km
 • Vlek v provozu i v létě Vlek v provozu i v létě Mittersill – Panoramabahn 22.3 km
 • Letní bobová dráha Letní bobová dráha Kaprun 28.1 km
 • Letiště Letiště Salzburg 125.0 km
 • Nádraží Nádraží Stuhlfelden 10.6 km

Pro malé horaly

Hledání kamenného pokladu, pozorování mravenců, stavění vodních hrází nebo pozorování hvězd. Dovolená v horách je zárukou mnoha dobrodružství pro celou rodinu.

Čas ve dvou

Klid, šumění lesa a cvrlikání ptáků lze nejlépe vychutnat v páru. „Almliesl“ nabízí ideální místo pro čas ve dvou.

Regiony

Pinzgau

Pinzgau

Pinzgau se nachází na jihovýchodě Salcburska mezi horskými pásmy Hoher Tauern na jihu a Steinernes Meer na severu. Obraz krajiny je zde tvořen třemi různými horninami. V kraji Pinzgau najdete hory ska...

více...