Almliesl HOLL-556, Pinzgau - Salzburg

Domácí zvíře Sauna / infrasauna Národní park Hohe Tauern Internet

Číslo objektu: 33556

5731 Hollersbach (Pinzgau)

Tel. +43 6542 80480
Fax +43 6542 804804
office@almliesl.com

Poptávka Objednávka Základní informace

Hostinec Berghof Hollersbach

Bývalý hostinec (část budovy) pro až 15 osob ca. 1.164 m.n.m.

11 místností, 3 poschodí, ca. 304m², 9 ložnic, velká společenská místnost, sat TV, wellness, vybavený dětský pokoj, dětské stoličky, hřiště, rybník na koupání, prosluněná louka a terasa, gril, lehátka, slunečníky, vyhřívaná lyžárna, velké parkoviště přímo před domem.

Vytápění: ústřední topení
Voda: voda z pramene s kvalitou pitné vody
Poloha: čtvrť Reitlehen, na kraji lesa v salašnické oblasti s možnostmi pěší turistiky. Romantická chata Jagahuettl, kterou lze také rezervovat u firmy Almliesl, se nalézá v bezprostřední blízkosti. http://www.almliesl.com/almhuette/salzburg/sommer/jagahuettl/preise-p47-34s4.html#contents

Almliesl HOLL-556 - Obecné

Skupinová dovolená na salaši v hostinci Berghof

Bývalý hostinec Berghof leží ve spolkové zemi Salzburger Land uprostřed salaší v idylické obci Hollersbach, která patří do Národního parku Hohe Tauern. Odjakživa byl tento hostinec oblíbeným místem na dovolenou, kde se setkávaly celé rodiny stejně jako milovníci pěší turistiky a ryzí přírody. Oficiální provoz restaurace a hostince byl kompletně přerušen a je obnovován pouze ke speciálním příležitostem. To dává šanci větším rodinám a skupinám přátel stejně jako firmám, oddílům nebo klubům s větším počtem členů zarezervovat a strávit dovolenou se všemi výhodami bývalého hostince. Mimo zcela nově zařízené kuchyně a wellness, které smí využívat pouze a exklusivně zákazníci firmy Almliesl, se zde ve 2. patře nabízí volný výběr z 9-ti ložnic. Místnosti jsou pohodlně zařízeny v tradičním stylu a ideálně se hodí k využití většími skupinami turistů.

Děti zde naleznou skutečný ráj! Na velké ploše sestávající ze salašnických luk, se zde nachází např. jezírko na koupání, dětské hřiště, kompletní vybavení na stolní tenis nebo asfaltovaná dráha. Pokud by se mělo rychle

změnit počasí, nabízí Berghof vlastní a pro děti vybavené prostory na hraní. Pokud se při návštěvě hostince Berghof náhodně setkáte s majiteli, neopomeňte této situace využít k položení otázek. Znají totiž ta nejlepší místa a tajné tipy a velmi rádi a ochotně vám pomohou.

Jedinečná poloha chaty Berghof vyvolává otázku: „Je snad možné ještě více?“ Mimo požitku z lyžování a vlastního „shuttle-servisu“ totiž chata Berghof dále nabízí vlastní osvětlenou sáňkařskou dráhu a dráhu pro místní lední metanou. Majitelé znají tajné tipy na zimní pěší výlet nebo výpravy na sněžnicích. A dále? V bezprostředním okolí se nabízí možnosti pro běžecké lyžování, bruslení nebo lezení po zmrzlých vodopádech, čímž je rozmanitá zimní nabídka zcela zaručena.

Tip: Milovníci paraglidingu a létání na rogalech naleznou pár metrů od chaty ideální startovací místo. Pro zákazníky firmy Almliesl je toto startovací místo zdarma.

Příjezdová cesta: ca. 4km dlouhá asfaltovaná horská silnice. V zimě jsou zimní pneumatiky povinností. Navíc doporučujeme sněžné řetězy.

Vzdálenosti

 • Centrum Centrum 4.0 km
 • Obchod Obchod 4.0 km
 • Restaurace / Hostinec Restaurace / Hostinec Sahnealm 2.0 km
 • Skibus Skibus Shuttle service for charge 4.0 km
 • Lyžařský vlek / Lyžařská oblast Lyžařský vlek / Lyžařská oblast 5.0 km
 • Lyžařská škola Lyžařská škola 5.0 km
 • Běžecká trať Běžecká trať 3.5 km
 • Tenisové hřiště Tenisové hřiště 3.5 km
 • Přírodní koupaliště Přírodní koupaliště 3.5 km
 • Krytý bazén Krytý bazén 5.5 km
 • Golf Golf 8.0 km
 • Vlek v provozu i v létě Vlek v provozu i v létě 5.0 km
 • Letiště Letiště 127.0 km
 • Nádraží Nádraží Zell am See 33.0 km

Almliesl novinky

A big heart for animals in the house Mittertriegel in Taxenbach

A big heart for animals in the house Mittertriegel in Taxenbach

Canaries, kitties, but also horses and dogs are welcome in Taxenbach and there will feel "fit as a fiddle."

více...