Almliesl HOLL-344, Pinzgau - Salzburg

Domácí zvířata nejsou bohužel povolena Národní park Hohe Tauern Zákaz kouření

Číslo objektu: 33344

5731 Hollersbach (Pinzgau)

Tel. +43 6542 80480
Fax +43 6542 804804
office@almliesl.com

Poptávka Objednávka Základní informace

Část domu pro 10-14 osob ca. 800 m.n.m.
9pokojový dům ve dvou podlažích pro až 14 tičlenou skupinu. Majitelka obývá přízemí. 6 ložnic, ca. 200m², velký balkón, odkládací místnost na lyže se sušákem na boty, parkoviště

Vytápění: Ùstřední topení
Poloha
: Centrum městečka Hollersbach

Almliesl HOLL-344 - Obecné

Ryzí a rozmanitá nabídka oblasti Národního parku Hollersbach

Mezi vysokými masívy Národního parku Hohe Tauern a sametovými, travnatými vrcholy pohoří Kitzbueheler Alpen leží obec Hollersbach. Objekt Reifmueller se nachází centrálně a přesto na klidném místě této obce Národního parku Hohe Tauern.

Objekt je velmi vkusně a rustikálně zařízen a nabízí tím nejlepší předpoklady ke strávení nejhezčích chvil v roce právě zde. Je ideálním místem pro rodiny a skupiny přátel, kteří si chtějí dovolenou užít společně. Ať už zimní běžkování, lyžování či výlety na sněžnicích nebo letní pěší túry v Národním parku Hohe Tauern, výlety na kolech po cyklistické stezce Tauernradweg a plavání v nedaleko ležících jezerech – pro každého se tu něco najde. Útulná jizba v prvním patře nabízí dostatek místa pro všechny. Zde lze mezi stěnami pokrytými dřevem velmi pohodlně posedět s přáteli a podělit se o zážitky z prožitých dní. Na zahradě najdou děti spoustu místa k dovádění a hraní. Zahrada nadchne jak mladší tak starší osoby a přímo zve k veselým zimním koulovačkám. V létě odtud lze vychutnávat sluneční paprsky a pohled na vrchol „Grosser Rettenstein“ pohoří Kitzbueheler Alpen.

Také váš vůz si zde může dopřát „dovolenou“, protože do centra, na zastávku autobusu, do obchodu s potravinami či na běžeckou trať lze dojít za několik málo minut pěšky. Pěší stezky a trasy začínají přímo před domem.

Náš tip: nová lanovka s kabinkami pro 8 osob je vzdálena pouhých 800m a umožňuje komfortní vstup z  Hollersbachu do lyžařské oblasti Kitzbueheler Alpen. Již při jízdě lanovkou nahoru lze vychutnávat neopakovatelný výhled na pohoří Hohe Tauern stejně jako celé údolí Salzachtal.

Příjezdová cesta: Jednoduchý příjezd po obecní silnici

Vzdálenosti

 • Centrum Centrum 0.1 km
 • Restaurace / Hostinec Restaurace / Hostinec 0.2 km
 • Skibus Skibus 0.3 km
 • Lyžařský vlek / Lyžařská oblast Lyžařský vlek / Lyžařská oblast Panoramabahn Kitzbüheler Alpen 0.9 km
 • Lyžařská škola Lyžařská škola 0.5 km
 • Běžecká trať Běžecká trať 0.5 km
 • Krytý bazén Krytý bazén 5.0 km
 • Golf Golf 4.0 km
 • Letiště Letiště Salzburg 125.0 km
 • Nádraží Nádraží Mittersill 5.0 km
 • © MTS Austria GmbH Station Zell am See 32.0 km

Přátelé a spol.

Nádherný den prožitý ve volné přírodě doznívá večer při posezení u kamen či grilu v příjemné společnosti.

Almliesl novinky

Mountain Advent in the Bauerndörfl Rindereben

Mountain Advent in the Bauerndörfl Rindereben

During the day go to skiing in the ski area Großarltal and in the late afternoon you can go to the Advent Markt in the center.

více...