Almliesl LEOG-505, Pinzgau - Salzburg

Domácí produkty Domácí zvíře Internet

Číslo objektu: 33505

5771 Leogang (Pinzgau)

Tel. +43 6542 80480
Fax +43 6542 804804
office@almliesl.com

Poptávka Objednávka Základní informace

Dům pro 6 – 10 osob ca. 810 m.n.m.
6 pokojový dům k vlastnímu užívání, ca. 170m², 4 ložnice, 2 kuchyně, 4 koupelny, kabelová TV, wlan zdarma, zahrada a terasa s nábytkem, gril, parkoviště, Pračka a žehlička inklsuive

Energie: el. proud
Vytápění: kotel na pelety
Poloha: centrální poloha v málo obydlené části obce Leogang
Speciální nabídka: Loewen Alpin Card

Almliesl LEOG-505 - Obecné

Vše, co si srdce na dovolené žádá

Dům je ideálním ubytováním pro rodiny s dětmi či skupiny přátel, kteří chtějí strávit celou dovolenou společně. Objekt se nachází v centru a na slunném místě v málo obydlené části obce Leogang. Potraviny, pekárna a ostatní obchody jsou vzdáleny pouze několik minut pěšky.

Prostory a pokoje jsou zařízeny částečně rustikálně ve starém stylu a částečně také moderně. Velmi příjemný pocit bydlení navozují kobercové podlahy, které jsou výborně doplněny rustikálním selským nábytkem. Venku se nabízí pro romantické večery velkolepá terasa s místem na grilování. A nejšťastnější jsou zde děti, protože na zahradě je vskutku dostatek místa na hraní a dovádění. Dospělým zbývá přesto plno místa k odpočinku a trávení příjemných a ničím nerušených večerů.

V obchodě majitele, ke kterému patří také malá kavárna, lze nejen vydatně posnídat před zahájením denního programu, nýbrž i příjemně poobědvat. Odpoledne patří k nabídce spousta velmi chutných sladkostí! Ať už místní speciality, rakouské potraviny v bio kvalitě, originální suvenýry nebo výrobky řemeslného umění oblasti Pinzgau – u všeho je obzvláště přihlíženo na původ a přírodní produkty bez použití chemie. Již před dovolenou si zde lze objednat oblíbené produkty, které jsou poté k dispozici přímo v domě. Obchod se nalézá pouhých 8 minut pěšky a jeho návštěva by rozhodně na vašem programu neměla chybět.

Tip: Nic pro slabé nervy! Jedna z nejdelších a nejspektakulárnějších skluzavek na ocelovém laně na světě jménem Flying Fox XXL na hoře Asitz je zárukou „leteckého“ zážitku se zárukou husí kůže. Řítíte se zde rychlostí až 130km/h zavěšeni na ocelovém laně 1.600m nad pohořím Leoganger Bergwelt.

Příjezdová cesta: Po asfaltované státní silnici až do obce Leogang.

Vzdálenosti

 • Centrum Centrum 0.8 km
 • Obchod Obchod 0.5 km
 • Restaurace / Hostinec Restaurace / Hostinec 0.8 km
 • Skibus Skibus 0.7 km
 • Lyžařský vlek / Lyžařská oblast Lyžařský vlek / Lyžařská oblast 3.5 km
 • Lyžařská škola Lyžařská škola 3.5 km
 • Běžecká trať Běžecká trať 1.1 km
 • Přírodní koupaliště Přírodní koupaliště Freizeitanlage Sonnrain 0.6 km
 • Krytý bazén Krytý bazén Aubad Fieberbrunn 19.3 km
 • Vlek v provozu i v létě Vlek v provozu i v létě 3.5 km
 • Letiště Letiště 66.0 km
 • Nádraží Nádraží Saalfelden 6.9 km

Přátelé a spol.

Nádherný den prožitý ve volné přírodě doznívá večer při posezení u kamen či grilu v příjemné společnosti.

Regiony

Pinzgau

Pinzgau

Pinzgau se nachází na jihovýchodě Salcburska mezi horskými pásmy Hoher Tauern na jihu a Steinernes Meer na severu. Obraz krajiny je zde tvořen třemi různými horninami. V kraji Pinzgau najdete hory ska...

více...