Almliesl HOLL-344, Pinzgau - Salzburg

Domácí zvířata nejsou bohužel povolena Národní park Hohe Tauern Zákaz kouření Internet

Číslo objektu: 33344

5731 Hollersbach (Pinzgau)

Tel. +43 6542 80480
Fax +43 6542 804804
office@almliesl.com

Poptávka Objednávka Základní informace

Část domu pro 10-14 osob ca. 800 m.n.m.
9pokojový dům ve dvou podlažích pro až 14 tičlenou skupinu. Majitelka obývá přízemí. 6 ložnic, ca. 200m², velký balkón, odkládací místnost na lyže se sušákem na boty, parkoviště

Vytápění:Ùstřední topení
Poloha
: Centrum městečka Hollersbach

 

Almliesl HOLL-344 - Obecné

Ryzí a rozmanitá nabídka oblasti Národního parku Hollersbach

Mezi vysokými masívy Národního parku Hohe Tauern a sametovými, travnatými vrcholy pohoří Kitzbueheler Alpen leží obec Hollersbach. Objekt Reifmueller se nachází centrálně a přesto na klidném místě této obce Národního parku Hohe Tauern.

Objekt je velmi vkusně a rustikálně zařízen a nabízí tím nejlepší předpoklady ke strávení nejhezčích chvil v roce právě zde. Je ideálním místem pro rodiny a skupiny přátel, kteří si chtějí dovolenou užít společně. Ať už zimní běžkování, lyžování či výlety na sněžnicích nebo letní pěší túry v Národním parku Hohe Tauern, výlety na kolech po cyklistické stezce Tauernradweg a plavání v nedaleko ležících jezerech – pro každého se tu něco najde. Útulná jizba v prvním patře nabízí dostatek místa pro všechny. Zde lze mezi stěnami pokrytými dřevem velmi pohodlně posedět s přáteli a podělit se o zážitky z prožitých dní. Na zahradě najdou děti spoustu místa k dovádění a hraní. Zahrada nadchne jak mladší tak starší osoby a přímo zve k veselým zimním koulovačkám. V létě odtud lze vychutnávat sluneční paprsky a pohled na vrchol „Grosser Rettenstein“ pohoří Kitzbueheler Alpen.

Také váš vůz si zde může dopřát „dovolenou“, protože do centra, na zastávku autobusu, do obchodu s potravinami či na běžeckou trať lze dojít za několik málo minut pěšky. Pěší stezky a trasy začínají přímo před domem.

Náš tip: Včelí naučná stezka Bienenlehrpfad Hollersbach – tato zábavně ale i poučně a dobrodružně pojatá naučná stezka otvírá náhled do světa a života včel včetně všech jejich tajemství. Stejně tak velkým zážitkem je místní bylinná zahrada Kraeutergarten Hollersbach, která je také místem odpočinku a dobrodružstvím pro všechny smysly.

Příjezdová cesta: Jednoduchý příjezd po obecní silnici

Vzdálenosti

 • Centrum Centrum 0.1 km
 • Restaurace / Hostinec Restaurace / Hostinec 0.2 km
 • Skibus Skibus 0.3 km
 • Lyžařský vlek / Lyžařská oblast Lyžařský vlek / Lyžařská oblast Panoramabahn Kitzbüheler Alpen 0.9 km
 • Lyžařská škola Lyžařská škola 0.5 km
 • Běžecká trať Běžecká trať 0.5 km
 • Krytý bazén Krytý bazén 5.0 km
 • Golf Golf 4.0 km
 • Letiště Letiště Salzburg 125.0 km
 • Nádraží Nádraží Mittersill 5.0 km
 • © MTS Austria GmbH Station Zell am See 32.0 km

Přátelé a spol.

Nádherný den prožitý ve volné přírodě doznívá večer při posezení u kamen či grilu v příjemné společnosti.

Regiony

Pinzgau

Pinzgau

Pinzgau se nachází na jihovýchodě Salcburska mezi horskými pásmy Hoher Tauern na jihu a Steinernes Meer na severu. Obraz krajiny je zde tvořen třemi různými horninami. V kraji Pinzgau najdete hory ska...

více...