Almliesl PFAR-554, Pongau - Salzburg

De Luxe Domácí zvířata nejsou bohužel povolena Sauna / infrasauna Internet

Číslo objektu: 33554

5452 Pfarrwerfen (Pongau)

Tel. +43 6542 80480
Fax +43 6542 804804
office@almliesl.com

Poptávka Objednávka Základní informace

Chata pro až 4 osoby ca. 957 m.n.m.

3pokojová chata, ca. 140m², 2 ložnice, obytná kuchyně, kamna, sat TV, pračka a sušička, sušák na lyžáky, stojan na lyže, místo na parkování v garáži, terasa s nábytkem, gril, střešní terasa, hotpot pool na koupání, sauna s infračerveným zářičem, wlan

Energie: el. proud
Vytápění: kamna, podlahové vytápění a vytápění ve stěnách
Voda: vlastní voda s pramene s kvalitou pitné vody, teplá voda pomocí el. Bojleru
Poloha: slunečné místo v horách, vedle restaurace Almstueberl zan Hascht
Extra: bezbariérové vybavení se schodišťovým výtahem

Almliesl PFAR-554 - Obecné

Setkání moderního stylu a luxusního odpočinku

Toto luxusní dovolenkové místo je obklopeno loukami a lesy a leží na jednom z nejkrásnějších míst pohoří Tennengebirge.

Hlavním motem moderní chaty Chalet Laerchzipf je spojení moderny a přírody a dále nabídka luxusní atmosféry a k tomu zachování původních kořenů. Zde se majitelům zadařil architektonický mistrovský kousek. Kombinace dobového designu a luxusního stylu s tradičním konzervativním stylem Salcburska. Jako materiál bylo použito vysoce kvalitní přírodní dřevo. Při vstupu do objektu na vás dýchne uklidňující vůně dřeva. Zárukou ozdravného spánku jsou postele bez hřebíků, které jsou vyrobeny ze dřeva borovice Limba.

Chata Laerchenzipf nabízí mnoho superlativ. Velká střešní terasa a okna až k podlaze jsou zárukou volného přechodu do přírody a okolního světa hor, který na vás zapůsobí svou ryzí krásou. Vybavení tohoto decentního a zároveň exkluzivního obydlí doplňuje vysoce kvalitní vybavení kuchyně, moderní prosklená kamna, stylizované doplňky a okrasné látky. Další velmi moderní výhodou je bezbariérové vybavení se schodištním výtahem. Koupelna je oázou a místem, kde se setkávají všechny smysly. Co se týče absolutního odpočinku, najdete zde saunu s infračerveným zářičem a hvězdnou oblohou. Navíc zde venku stojí k dispozici hotpot pool na koupání, který je zárukou další relaxace.

Také děti milují toho ubytování! Před objektem se nachází selský statek majitele, který je vždy cílem dětských výprav za dobrodružstvím a poznáním. Zde si lze také vyzvednout například čerstvá vejce na chutnou snídani.

Hlavním sportovním odvětvím v idylické oblasti Tennengebirge je pěší turistika. Milovníci přírody zde pravidelně objevují bezčetná území plná salašnických luk, ryzí přírody a horských salašnických restaurací. Přesto lze využít kompletní kulturní nabídky, jelikož se město Salzburg nachází pouhých 50km daleko.

Tip na léto: překrásný pěší výlet ca. 2 hodiny na horu Bischlinghoehe spojený s návštěvou horské chaty s restaurací Bischlingalm.

Příjezdová cesta: jednoduchá příjezdová cesta autem až k chatě. V zimě se doporučují sněžné řetězy.

Vzdálenosti

 • Centrum Centrum 4.0 km
 • Obchod Obchod 4.0 km
 • Restaurace / Hostinec Restaurace / Hostinec
 • Skibus Skibus 0.2 km
 • Lyžařský vlek / Lyžařská oblast Lyžařský vlek / Lyžařská oblast 4.0 km
 • Běžecká trať Běžecká trať 4.0 km
 • Tenisové hřiště Tenisové hřiště 4.0 km
 • Přírodní koupaliště Přírodní koupaliště 4.0 km
 • Krytý bazén Krytý bazén 4.0 km
 • Golf Golf 15.0 km
 • Vlek v provozu i v létě Vlek v provozu i v létě 4.0 km
 • Letiště Letiště 50.0 km
 • Nádraží Nádraží 12.0 km

Regiony

Pongau

Pongau

Kraj Pongau leží celkem přesně uprostřed spolkové země Salzburg. Obklopen vápencovými masívy Kalkalpen na severu a impozantními vrcholy horských pásem Hohe a Niedere Tauern z jihu, je označován jako „...

více...